بهترین دندان پزشک اطفال در اردبیل – کلینیک دندان پزشکی اطفال در اردبیل

بهترین دندان پزشک اطفال  – کلینیک دندان پزشکی اطفال در اردبیل

بهترین دندان پزشک اطفال در اردبیل – کلینیک دندان پزشکی اطفال در اردبیل

دندانپزشک اطفال یک شاخه تخصصی از دندانپزشکی است دندانپزشک اطفال معمولا مربوط به سنین زیر 12 سال است که به صورت ویژه به سلامت و بهداشت دهان و دندان کودکان و نوجوانان در بهترین دندان پزشک اطفال در اردبیل می‌پردازد.

متخصص دندانپزشکی در بهترین دندان پزشک اطفال  از ساده ترین آموزش های مربوط به بهداشت دهان و دندان از جمله: چگومگی مسواک زدن و استفاده از نخ دندان تا خدمات تخصصی دندانپزشکی اطفال مانند: فلورایدتراپی، شیارپوش دندان اطفال ، پر کردن دندان شیری و دندانپزشکی کودکان تحت بیهوشی را انجام می دهند.

 

بهترین دندان پزشک اطفال در اردبیل - کلینیک دندان پزشکی اطفال در اردبیل

 

متخصص دندان پزشکی کودکان در بهترین دندان پزشک اطفال

فلورایدتراپی چیست؟ و فلورایدتراپی در بهترین دندان پزشک اطفال  چگونه انجام می شود ؟

مینای دندان از سخت‌ترین مواد معدنی موجود در بدن است. این ماده همان طور که می‌دانید روی سطح دندان‌ها را می‌پوشاند و نقش بسیار مهمی در محافظت از دندان‌ها دارد.

آسیب دیدن مینای دندان موجب می‌شود که دندان بیشتر در معرض پوسیدگی قرار بگیرد.فلورایدتراپی را می‌توان درمان با استفاده از فلوراید دانست. این کار برای تقویت مینای دندان‌ها بسیار مؤثر است. فلورایدتراپی در کلینیک دندان پزشکی لبخند سفید که بهترین دندان پزشک اطفال  است برای کودکان انجام می شود.

شیارپوشی دندان ها چیست؟وشیارپوشی دندان ها در بهترین دندان پزشک اطفال در اردبیل چگونه انجام می شود ؟

پوسیدگی‌های شیارها و حفرات تاج دندان ‌ها خصوصا در سطوح جونده دندان‌ های آسیا ۸۰ درصد پوسیدگی ‌های دندانی را در کودکان و نوجوانان شامل می‌ شود.

یکی از موثرترین روش‌های پیشگیری از پوسیدگی دندان ها در شیارها و حفرات تاج دندان‌ ها خصوصا در سطوح جونده دندان ‌های آسیا، روش فیشور سیلانت و یا شیارپوش است. در این روش حفرات و شیارهای عمیق سطوح تاج دندان ‌ها به وسیله مواد دندانپزشکی خاصی پُر می ‌شوند.

شیارپوشی دندان در کلینیک دندان پزشکی لبخند سفید که بهترین دندان پزشک اطفال است برای کودکان انجام می شود.

 

فلورایدتراپی و شیارپوشی دندان ها چیست؟

شیری ها و عصب کشی: آیا دندان شیری نیاز به عصب کشی دارد؟

وقتی دندان شیری پوسیده شده و به موقع برای ترمیم آن اقدام نشود این پوسیدگی پیشرفت کرده و پالپ و اعصاب دندان را درگیر می‌کند که می‌تواند به درد شدید یا بروز آبسه یا فسیتول منجر شود.

در صورتی که پزشکان در بهترین دندان پزشک اطفال  تشخیص دهند که دندان کودک عصب‌کشی شود والدین باید درمان را بپذیرند چرا که در غیر اینصورت احتمال بروز اورژانس‌هایی مثل آبسه یا درد شدید افزایش می‌یابد.

بهداشت دهان و دندان در کودکان 

تو صیه های بهداشت دهان و دندان در کودکان در بهترین دندان پزشک اطفال در اردبیل

پوسیدگی دندان، رایج ترین بیماری در سنین کودکی است که به سلامت دندان‌های دائمی آسیب می‌رساند و درمان‌های پرهزینه و دردآور را برای فرد ایجاد می کند. رعایت بهداشت دهان و دندان برای کودکان پیش از شروعِ رشد دندان‌ها ضرورت دارد.

دندانپزشکان معتقدند زمانی که نوزاد متولد می‌شود لازم است لثه‌های او با دستمالی تمیز، نرم و مرطوب و پس از شیر خوردن پاک شود. این کار مانع از رشد باکتری در داخل دهان نوزاد می‌شود.

پاک کردن دهان نوزاد پس از تغذیه مانع از تجمع شیر داخل دهان برای طولانی‌مدت می‌شود و از پوسیدگی دندان‌ها به محض دندان درآوردن کودک جلوگیری می‌کند.

دندان پزشک اطفال ماهر در بهترین دندان پزشک اطفال در اردبیل با انجام خدمات دندان پزشکی اطفال  که در زیبایی فرد کاملا تاثیر گذار می باشد باعث می شود تا مردم دید خوبی نسبت به این صنف پیدا کنند.

کانال اینستاگرام

labkhandeh_sefid.clinic

گرفتن وقت اینترنتی

به سادگی و سرعت بالا

ساعت کاری لبخند سفید

به صورت شبانه روزی