ایمپلنت در اردبیل یا کاشت دندان و بهترین دکتر ایمپلنت در اردبیل

ایمپلنت دندان یا کاشت دندان و بهترین دکتر ایمپلنت در اردبیل

ایمپلنت در اردبیل یا کاشت دندان و بهترین دکتر ایمپلنت در اردبیل

امروزه یکی از پر استفاده ترین اقدامات برای بازسازی و ترمیم دندان ها، ایمپلنت می باشد که در سراسر دنیا توسط پزشکان انجام می شود. قطعا افراد بسیاری وجود دارند که قصد انجام ایمپلنت در اردبیل را دارند؛

اما آگاهی کافی از نحوه و مزایا و عوارض آن ندارند و همین عامل سبب شده در انتخاب این روش دچار تردید باشند و حتی نتوانند مرکز مناسبی برای ایمپلنت در اردبیل انتخاب نمایند.

 

ایمپلنت دندان یا کاشت دندان و بهترین دکتر ایمپلنت در اردبیل

 

 

ایمپلنت چیست و به چه روش هایی انجام می شود؟

ایمپلنت دندان یک روش کاشت دندان می باشد که برای افرادی که چندین دندان خود را از دست داده اند گزینه مناسبی است. ایمپلنت دندان یک پایه تیتانیومی می باشد که با سلول های بدن بسیار سازگار است و پس از کاشت شدن در لثه با استخوان ها جوش می خورند.

امروزه با پیشرفت علم پزشکی و تجهیزات آن روش های متفاوتی امکان پذیر است که ایمپلنت در اردبیل به طور کلی به دو روش اصلی انجام خواهد شد.یکی از روش های موجود برای ایمپلنت در اردبیل، ایمپلنت تک مرحله ای می باشد.

در این روش ابتدا قرار دادن ایمپلنت در داخل لثه به روش جراحی محل مناسب را برای قرار دادن ایمپلنت و روکش فراهم می شود. پس از قرار دادن ایمپلنت در لثه و بخیه زدن آن، سره implant با لثه هم سطح خواهد شد و پس از بهبودی اباتمنت و روکش آن قرار داده می شود.

روش دیگر، ایمپلنت دو مرحله ای می باشد که در این روش با انجام عمل جراحی بر روی لثه ها، ایمپلنت را در داخل آن قرار می دهند و بستر مناسبی را برای جاگذاری اباتمنت ایجاد می کنند و پس از گذشت چند ماه و بهبودی کامل، اباتمنت و ترمیم موقت آن انجام می گیرد.

 

زیبایی دندان ها با ایمپلنت در اردبیل

زیبایی دندان ها با ایمپلنت در اردبیل

افرادی بسیاری در جامعه وجود دارند که دارای دندان های نامنظم هستند و یک یا چندین دندان آن ها شکسته شده و یا از بین رفته اند و باعث شده است که ظاهر و جلوه دندان ها و حتی چهر آن ها زشت و ناخوش آیند به نظر برسد و این عوامل سبب شده تا برای ترمیم و اصلاح شکل فرم دندان های خود اقداماتی را انجام دهند.

یکی از اقداماتی که برای اصلاح شکل و فرم دندان ها و به طور کلی زیبا سازی دندان ها انجام می شود، ایمپلنت دندان می باشد. پس از انجام ایمپلنت در اردبیل، ظاهر فک و دندان های شخص به طور چشمگیری زیبا و دلنشین خواهد شد و باعث افزایش جذابیت شخص در حین مکالمه و لبخند زدن خواهد شد.

از مزیت ها مهمی که انجام ایمپلنت در اردبیل برای دندان به همراه دارد، همرنگ و شباهت بسیار دندان های کاشت شده به دندان های طبیعی می باشد، به طوری تشخیص دندان های ایمپلنت شده توسط افراد دیگر دشوار می باشد.

این شباهت قطعا سبب خواهد شد تا دندان ها یکدست و مرتب به نظر برسند که تاثیر بسیاری در زیبایی کلی دندان ها خواهد داشت.

نکته مهمی که اشخاص متقاضی ایمپلنت در اردبیل با توجه کنند، باید حتما به نزد یک متخصصimplant در اردبیل مراجعه کنند. مراجعه به یک متخصص ایمپلنت در اردبیل قطعا تاثیر بسیاری در نتایج بدست آمده خواهد داشت

مناسب ترین کاندید انجام ایمپلنت

انجام این اقدام نیز همانند بسیاری از اقداماتی زیبایی و یا درمانی دارای شرایط و معیار هایی می باشد که شخص متقاضی باید دارای آن ها باشد. به طور کلی انجام ایمپلنت در اردبیل برای همه افرادی که دارای شرایط کشیدن دندان می باشند مناسب است و می توانند آن را بدون مشکل انجام دهند.

اما در این بین شرایطی وجود دارد که باید مورد توجه افراد متقاضی قرار گیرد. یکی از معیار های مهمی که شخص متقاضی انجام ایمپلنت باید حتما حائز آن باشد، داشتن شرایط سنی مناسب است.

برای این که نتایج ایمپلنت مثبت و خوب بدست آید باید حتما در سن مناسب برای شخص انجام شود. به طور کلی سن مناسب برای انجام ایمپلنت در اردبیل و هر جای دیگری، 18 سال می باشد؛ زیرا برای افراد کم سن به دلیل این که فرم فک آن ها به طور کامل شکل نهایی خود را بدست نیاورده است، ممکن است پس از گذشت مدتی به دلیل تغییر شکل فک، دچار مشکلاتی شوند.

برای انجام ایمپلنت در اردبیل و تمام دنیا، یکی دیگر معیار های مهم برای انجام آن داشتن لثه های سالم می باشد. انجام این متد برای افرادی که دچار لثه های ضعیف و ناسالم می باشند پیشنهاد نمی شود.

برای خانم هایی که باردار می باشند انجام ایمپلنت دندان به هیچ وجه توصیه نمی شود و پیشنهاد می شود که انجام آن را به تعویق بیاندازند تا سبب بروز مشکلاتی برای آن ها نشود.

افرادی که از دخانیات و مشروبات الکلی استفاده می کنند نمی توانند ایمپلنت دندان را انجام دهند. این دسته از افراد برای انجام ایمپلنتباید استعمال و مصرف دخانیات و مشروبات الکلی را کنار بگذارند.

برای ایمپلنت در اردبیل به کدام دندان پزشکی مراجعه کنیم؟

برای ایمپلنت در اردبیل به کدام دندان پزشکی مراجعه کنیم؟

کلینیک ها و دندان پزشکی های متعددی در اردبیل جراحی ایمپلنت انجام می دهند با توجه به اینکه انتخاب یک پزشک متخصص تاثیر بسیار زیادی در موفقیت جراحی دارد در نتیجه انتخاب یک کلینیک و یا پزشک متخصص ایمپلنت در اردبیل می تواند بسیاری از مشکلات و حتی عوارض پس از عمل را به صورت چشم گیری کاهش دهد.

وجود دارد برخی از کلینیک هایی که با تبلیغات دروغین کسانی را که قصد انجام ایمپلنت در اردبیل را دارد گول زده و هدف آنها از این کار صرفا سودجویی بود و هیچ نوع خدماتی را برای بیمار ارائه نمی کنند این گونه افراد نه تنها در اردبیل بلکه در همه جای جهان وجود دارند و باید مراقب باشیم تا در دام چنین افرادی نیافتیم.

در مقابل نیز وجود دارند کلینیک ها و متخصص ایمپلنت در اردبیل که حتی برخی از آنها تبلیغات خاصی هم ندارند ولی برای بیمار خدمات های فراوان و جراحی های فوق العاده زیبا و موفقیت آمیزی انجام می دهند.

هزینه های ایمپلنت در اردبیل

انجام ایمپلنت هزینه های مختلفی را دارد، زیرا برای افراد مختلف هزینه های متفاوتی وجود دارد که این هزینه های متفاوت به شرایطی بستگی دارد، از جمله ی این شرایط می توان به نیاز به کشیدن دندان ها، شرایط استخوان ها و سینوس های فک بالا و نوع برند مورد استفاده اشاره کرد که هر کدام از این موارد در هزینه جراحی تاثیر گذار خواهد بود.

مورد دیگری که باید به آن هم اشاره کنیم افرادی هستند که برای مدتی دندان نداشته اند، برای انجام ایمپلنت برای این افراد متخصص ایمپلنت در اردبیل باید از پیوند استخوانی استفاده کنند این مورد نیز در هزینه انجام ایمپلنت تاثیر گذار می باشد

از دیگر مواردی که در هزینه های انجام implant تاثیر گذار می باشد می توان به کسانی که دارای بیماری های خاصی هستند اشاره کرد از جمله این بیماری ها دیابت می باشد که برای انجام ایمپلنت باید از برند های خاصی استفاده کرد زیرا این برند ها مخصوص کسانی است که مبتلا به چنین بیماری هستند.

در آخر هزینه دریافتی توسط کلینیک یا متخصص ایمپلنت در اردبیل   محاسبه و به فرد بیمار اعلام می شود که طبق تعرفه قوانین دندان پزشکی و دارای کیفتی بالا است که نوع هزینه دریافتی از بیمار بنا به شرایطی که گفته شد متغیر خواهد بود.

کانال اینستاگرام

labkhandeh_sefid.clinic

گرفتن وقت اینترنتی

به سادگی و سرعت بالا

ساعت کاری لبخند سفید

به صورت شبانه روزی