تزریق بوتاکس در اردبیل و مراقبت های قبل و بعد از آن

تزریق بوتاکس در اردبیل و مراقبت های قبل و بعد از آن

تزریق بوتاکس در اردبیل و بوتاکس چیست ؟

بوتاکس یکی از روش های درمانی است که بیشتر جنبه آرایشی دارد و برای کاهش و یا از بین بردن چین و چروک های بدن مورد استفاده قرار می گیرد. بوتاکس از ترکیبات سم بوتولیسم ساخته شده است و از طریق فلج برخی عضلات منجر به از بین بردن چروک های بدن می شود.

تزریق بوتاکس در اردبیل و مراقبت های قبل و بعد از آن

مکانیسم عملکرد بوتاکس از طریق شل کردن عضلات است. بوتاکس در اردبیل معمولا در مطب پزشکان متخصص انجام می شود و نیازی به بستری و یا بیهوشی ندارد. البته در برخی موارد و متناسب با خواست بیمار از بیهوشی موضعی هم ممکن است استفاده شود.

تزریق بوتاکس در اردبیل یکی از روش هایی است که کاربردهای زیادی دارد به همین دلیل آگاهی از مراقبت بعد از تزریق بوتاکس در اردبیل اهمیت زیادی پیدا می کند. در ادامه این مطلب با مهمترین نکات درباره مراقبت بعد از تزریق بوتاکس در اردیبل آشنا می شویم.

آیا نتایج حاصل از تزریق بوتاکس دائمی است؟

با توجه به اینکه فلج شدن عضلات زیر پوست توسط ماده توکسین موقتی است لذا نتایج حاصل از تزریق بوتاکس در اردبیل معمولاً با توجه به کیفیت عمل انجام شده و ماده مورد استفاده بین 4 تا 6 ماه باقی خواهد ماند و پس از 6 ماه رفته رفته عضلات باز خواهند شد و فلجی موقت آن‌ها از بین خواهد رفت.

زمانی که عضلات به صورت کامل به حالت عادی خود بازگردند مجدداً می‌تواند موجب انقباض پوست شده و در نتیجه باعث بروز چین و چروک بر روی پوست شما شود.

پس توجه داشته باشید که برای داشتن نتیجه‌ای دائمی و حفظ ظاهر خود می‌توانید چند بار تزریق بوتاکس در اردیبل را انجام دهید و در دوره‌های مختلفی این روند را تکرار کنید تا به مرور زمان تمامی چین و چروک‌ها به صورت کامل از روی صورت حذف شوند.

با ادامه روند تزریق botax به نوعی این موضوع احساس خواهد شد که عضلات زیر پوستی برای داشتن آرامش آموزش دیده و به این کار عادت کرده‌اند لذا حتی بدون تزریق بوتاکس در اردیبل نیز حرکت نکرده و چین و چروک ایجاد نخواهند کرد.

نقاط تزریق بوتاکس صورت

خط پیشانی

قسمت بالای ابرو برای بالا بردن این ناحیه

بین ابرو یا خط اخم

گوشه چشم و منطقه چروک های پنجه کلاغی

بالای لبه های بینی

کنار لب جایی که خط خنده است

بالای لب

وسط لب

چانه

ناحیه ای خاص در گلو

پایین گونه

 

 تزریق بوتاکس  

1- بوتاکس صورت

2- بوتاکس پیشانی

تزریق بوتاکس صورت برای از بین بردن خطوط و چین و چروک افقی و عمودی در بین خطوط ابروها مورد استفاده قرار خواهد گرفت. دلیل تزریق سم بوتولینوم برای شل شدن عضلات ایجاد کننده این خطوط می باشند.

دلیل این امر آن است که بوتاکس توانایی شل کردن بیش از حد ماهیچه ها را دارد به همین دلیل تزریق بیش از حد آن میتواند مشکلاتی از جمله افتادگی و یا ناهمواری ابروها را در پیش داشته باشد.

3- بوتاکس لب

برخی افراد دارای لب هایی کم حجم و یا نازک بوده و به دنبال راهی برای افزایش حجم آن می باشند. برای افزایش حجم لبها، متخصص چندین واحد بوتاکس به قسمت فوقانی لبها تزریق خواهد کرد که موجب افزایش برآمدگی و حجم لبها خواهد شد.

4- بوتاکس گونه

اگر شما نیز از مشکلاتی نظیر بیش از حد گرد و یا مربعی بودن صورت خود، افتادگی گوشه های دهان و صورت خود رنج می برد، تزریق بوتاکس در اردبیل به نواحی مختلف صورت و گونه ها پیشنهاد خواهد شد زیرا این امر موجب شادابی و جوانی هرچه بیشتر صورت و چهره شما خواهد شد.

5- بوتاکس خنط خنده

بوتاکس نه تنها برای زیبایی صورت بلکه برای درمان بیماری های مختلف هم استفاده می شود.

بر اثر خنده های مکرر در طول سالین خطی در اطراف دهان ایجاد خواهد شد. هنگامی که شروع به لبخند زدن می نمایید، دهان و اطراف تنها بخش از صورت شما نمی باشند که حرکت می کنند.

مارک های مختلف بوتاکس چیست؟

مارک های مختلف بوتاکس چیست؟

تمامی مارک های این محصول , فرمول های به نسبت مشابهی از باکتریوم کلستریدیوم بوتولینوم تیپ A هستند , اما روش استفاده همه آنها باهم یکسان است . نتیجه عملکرد همه آنها به طور موقت باعث فلج شدن عظلات و در نتیجه کاهش چین و چروک ها می شود . متداول ترین قسمت درمان با بوتاکس در اردبیل, خط های افقی در کل پیشانی و خط های عمودی دائم بین دو ابرو است, اما در مجموع بسیاری از پزشکان از بوتاکس , دیسپورت و زئومین برای درمان خطوط دور گردن , لیفت ابرو و حتی به میزان قابل توجهی کاهش تعریق شدید زیر بغل و میگرن استفاده می کنند .

بوتاکس | Botox

با کمک بوتاکس از انتقال سیگنال های عصبی به عظلات جلوگیری می شود . بعد از اینکه بوتاکس را ترزیق کردند عظه سفت شده و دیگر قادر به انقباض شدن نیست . با این عملکرد عضله ریلکس شده و این باعث می شود که چین و چروک صاف شوند . درمان با بوتاکس برای خطوط پیشانی , خطوط پای کلاغی , خطوط اخم , خطوط خنده , خطوط و چروک های روی بینی ( خطوط ینی خرگوشی ) , چال چانه , خطوط روی پوست گردن و اطراف دهان ( برای افتادگی گوشه های دهان و خطوط افراد سیگاری ) ترزیق کرد .

زئومین | Xeomin

زئومین برای درمان لفارواسپاسم ( پلک زدن بی اختیار ) و خط های اخم متوسط تا شدید قابل استفاده است و مورد تائید قرار گرفته است . فرمول جدیدی از بوتولینوم تیپ A زئومین است که در آن از پروتئین مرکب استفاده نمی کنند و حذف شده است . زئومین از باکتری سازنده بوتولیسم ساخته شده است . سمی که به وسیله بوتولینوم ترزیق می شود با متوقف کردن فعالیت عصبی در عضله باعث کاهش موقت فعالیت عضلانی می شود .

دیسپورت | dysport

دیسپورت یک نورتوکسن ( سم عصبی ) است که به وسیله مولکول های پروتئین احاطه شده . به کمک این سم عصبی از ارسال سیگنال های مغز به عظلات خاص جلوگیری می شود و خطوط چین و چروک کاهش پیدا می کند . شباهت بیشتر دیسپورت به بوتاکس است و به میزان زیادی در کل جهان مورد استفاده قرار می گیرد .

نرونوکس | Neuronox

نرونوکس به تازگی تولید شده است که نوعی سم بوتولینوم است . با ترزیق اندازه ( دوز ) درمانی نرونوکس در داخل عظلات باعث م یشود که ارتباط عصبی – شیمیایی عضله قطع شود و در نتیجه به صورت موضعی باعث کم شدن فعالیت عضلانی شود . نرونوکس ساخت کشور کره است .

مسپورت | Masport

کاربرد مسپورت به طور موقت خط های اخم متوسط تا شدید بین دو ابرو را درمان می کند . این محصول ساخت کشور ایران است .

کانیتوکس | Canitox

کانیتوکس از سم بوتولینوم حاصل شده و بیشتر رای درمان انواع چین و چروک صورت از جمله خطوط لبخند , چین و چروک پیشانی و خطوط پا کلاغی و خطوط اخم مورد استفاده قرار می گیرد . شرایط نگهداری این محصول در یخچال ( دمای -۴ درجه سانتی گراد ) نگهداری می شود .

درماتوکس | Dermatox

درماتوکس روشی ( فرمولی ) برای سلامتی پوست است که کاربرد زیادی برای درمان لیست طویلی از بیماریها تولید شده است . مطابق ادعای تولید کنندگان , این محصول برای هر قسمت از بدن دارای منافعی است که از جمله آنها یک لوسیون مرطوب کننده و اصلاح کننده منفذهای پوست است . تولید کنندگان این محصول مدعی هستند که فرمول کریستالی و طبیعی و نتیجه منحصر به فرد این محصول باعث ترمیم , تقویت و بهتر شدن ظاهر پوست می شود .

نحوه تشخیص بوتاکس اصلی و تقلبی

برای تشخیص بوتاکس اصلی و تقلبی در خرید یکی از بهترین مارک های بوتاکس نکته حائز اهمیت و قابل توجهی که باید مد نظر استفاده کنندگان قرار گیرد قیمت این محصول می باشد.

در واقع هرگاه این محصولات با قیمت هایی بسیار پایین به شما پیشنهاد داده شوند بهتر است که ابتدا تحقیقات لازم را انجام دهید و سپس برای خرید اقدام نمایید.

شما به راحتی می توانید با مقایسه کردن قیمت بهترین مارک های بوتاکس که در کلینیک های معتبر و تخصصی به فروش می رسند و سایر قیمت های موجود به یک نتیجه گیری درست در رابطه با این موضوع برسید.

برای خرید این ماده باید حتما آن را از یک کلینیک معتبر و شناخته شده که بیماران در انتها از عملکرد و نتایج حاصل شده از تزریق بوتاکس در اردبیل رضایت زیادی دارند، تهیه نمود. در صورتی که بیماران راضی نباشند می توان این عدم رضایت را ناشی از تقلبی بودن بوتاکس دانست که توانایی ایجاد اثرات مناسب را نداشته است.

چگونه بفهمیم بوتاکس اصل است؟

چگونه تشخیص بدهیم یک مارک بوتاکس اصل است یا تقلبی. در این مواقع نکته ای که قابل اهمیت است قیمت محصول است.

در واقع هر زمانی که یک محصول با قیمت پایین به شما پیشنهاد می شود، باید به اصل یا تقلبی بودن آن شک کنید. پس در ابتدا تحقیقات لازم را انجام دهید، سپس اقدام به خرید کنید.

روش پیشنهادی برای تشخیص اصل بودن مارک بوتاکس این است که شما به راحتی می توانید با مقایسه قیمت  بوتاکس هایی که در کلینیک های معتبر به فروش می رسد نسبت به دیگر قیمت ها به نتیجه درست برسید و یک خرید مطمئن انجام دهید.

امکان دارد بوتاکس خیلی عمیق تزریق شده باشد و …

این امکان وجود دارد که تزریق خیلی عمیق بوده و یکی از ماهیچه هایی که حرکت چشم ها را کنترل می کند را تحت تأثیر قرار داده است. در این صورت تزریق به طور غیرمعمول عمیق بوده و در جایی که باید باشد نبوده است.

دلایل زیادی برای تاری دید وجود دارد. اما به دلیل اینکه درست پس از تزریق بوتاکس دراردبیل رخ داده، به این معنا نیست که دلیل ایجاد آن بوتاکس است. شما باید به چشم پزشک یا متخصص اعصاب مراجعه کنید تا مطمئن شوید که دلیل تاری بوتاکس بوده و چیز دیگری باعث آن نشده است. اگر علت این مشکل بوتاکس باشد، باید در حدود ۶ هفته برطرف شود.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

کانال اینستاگرام

labkhandeh_sefid.clinic

گرفتن وقت اینترنتی

به سادگی و سرعت بالا

ساعت کاری لبخند سفید

به صورت شبانه روزی